Bugünkü
Takvim

'Koca'man vahşet

Uzman çavuş eşi tarafından başından vurulan Müberra Kuzdan’ın ailesi konuştu: Kızımızı katletti. Sürekli döver, işkence ederdi. Bu kaza olamaz... Kuzdan ise olayın kaza olduğunu anlattı. Ancak tutuklandı.

'Koca'man vahşet
K.Maraş'ın Elbistan İlçesi'ndeki bir evde geçen hafta silah patladı. Başından vurulan Müberra Kuzdan (24), uzman çavuş eşi Gökhan Kuzdan (27) tarafından hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alındı. Kuzdan ise olayın kaza olduğunu anlattı. Ancak tutuklandı. Olayın kazara olmadığını belirten acılı baba Mevlüt Gürsan, "Kocası tarafından sürekli dövüldü. İşkence gördü. Boşanma davası açtık. En ağır cezayı almasını istiyorum. Geçenlerde de düğünde kıskanmış, 'Oynama' demiş" dedi. Anne Vildan Gürsanlı ise torunları; 3 aylık Asena, 1.5 yaşındaki Ahmet ve 3.5 yaşındaki Aylin'in annesiz kaldığını belirtti...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.