Bugünkü
Takvim

Girişimci kadınlara desteği

ABONE OL
Girişimci kadınlara Kadem desteği
KADEM ve TÜBİTAK MARTEK işbirliği ile hayata geçirilen İnovasyonda Kadın Projesi, III. Girişimcilik Kampı, Pazar günü yapılan törenle gerçekleşti. ARGE, bilim ve teknoloji içeren projeleri ile kampa başvuran kadın girişimciler arasından TÜBİTAK Marmara Teknokent (MARTEK) değerlendirmesiyle finale kalan 30 isim belirlendi. A Haber yayın sponsorluğunu Simit Sarayı'nın üstlendiği programda, birinciye 25 bin lira ilave destek verildi. İnovasyonda Kadın Projesi, kadınların istihdama dâhil olduklarında, bilim ve teknolojide de çok başarılı olduğunu göstermek amacıyla üç yıl önce hayata geçirildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.