Bugünkü
Takvim

muhabirinin gizemli ı

Erbil'e giderken İstanbul Atatürk 'nda tuvalette ölü bulunan Jacqueline Anne Sutton'un 'nin eski çalışanı olduğu ortaya çıktı. Savaş ve Barışta Muhabirlik Enstitüsü'nün Başkanvekili olan Sutton'un ölümü İngiltere'de tartışma yarattı.

ABONE OL
BBC muhabirinin gizemli intiharı
Londra'dan Erbil'e İstanbul aktarmalı olarak bilet alan Jacquline Anne Sutton (50), önceki gün dış hatlar transit bölgesindeki kadınlar tuvaletinde kendisini ayakkabı bağcıkları ile astı. Sutton'un cesedini tuvalete giren 3 Rus turist buldu. BBC'nin eski çalışanı olduğu ortaya çıkan ve merkezli Savaş ve Barışta Muhabirlik Enstitüsü'nün Irak Masası Başkanvekili olduğu ortaya çıkan Jacqueline Anne Sutton'un ölümü İngiltere'de tartışma yarattı. Arkadaşları Sutton'un edecek biri olmadığını söylerken, Sutton'un 2 yıl önce de İstanbul'a gezerken çektirdiği fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşıyor. Bu arada İstanbul polisi olayda şüpheli bir durum olmadığını belirterek Sutton'un kamera görüntülerini de yayınladı. Dış Hatlar Terminali'nde park ettiği 212 numaralı yolcu körüğünden itibaren incelenen güvenlik kamera görüntülerinde, Sutton'un tuvalete girişinin ardından yaklaşık 5 dakika sonra içeri giren 3 Rus kadın yolcunun durumu fark edip olayı görevlilere bildirdiği belirlendi.

İNTİHAR İNANDIRICI DEĞİL
muhabiri Ben Ando, Sutton'ın aktarma yapmak için 2 saati bulunduğunu ve Erbil uçağına yer bulamadığı için bunalıma girerek intihar etmiş olduğu iddialarının inandırıcı olmadığını savundu. Ando, Sutton'ın başına tam olarak ne geldiğinin bilinmediğini söyledi.

kalan karakter 1000

Ercan GÜNEY Ercan GÜNEY

Sizki nice vatan sevdalısını kimsenin haberi olmadan türlü türlü tezgahlarla ölüme sürüklediniz. Satranç tahtasında bırakında birazda bizim hamlelerimiz olsun. Piyonlar tekrar vezir oluyor oyuna hükmediyor haberiniz ola.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.10.2015 03:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.