Bugünkü
Takvim

otele döndü!

'de çok sayıda uçuş iptal oldu. Yolcular nda mahsur kaldı. Terminal adeta otele döndü

ABONE OL
Havalimanı otele döndü!
Kar nedeniyle Atatürk 'ndan yapılacak uçak seferleri iptal edildi. Yolcular da geceyi terminalde geçirmek zorunda kaldı. THY iptal ettiği seferlerdeki 6 bin 500 yolcusunu çeşitli otellere yerleşterdi. Diğer yolcular o kadar şanslı değildi. Ulaşımda yaşanan aksaklıklar nedeniyle çok sayıda yolcunun otellere transferleri sağlanamadı. Bu nedenle terminalde gecelemek zorunda kalan yolculardan bazıları konferans salonlarında ağırlandı. Yolcular bankların üzerinde ve yerlerde uyudu.

ALKIŞLI PROTESTO
Çok sayıda yolcunun uyku tulumlarıyla havalimanında uyuması, ilginç görüntüler oluşturdu. , yolcularına çorba verirken, turistler durumu alkışla protesto etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.