Bugünkü
Takvim

kazandı

Rothschild kazandı
'nın düşen uçağıyla ilgili ilginç teoriler üretilmeye devam ediyor. Olaydan baronların baronu Jacob 'in sorumlu olduğu, yine kazançlı çıktığı konuşuluyor. İddiaya göre; uçaktaki Peidong Wang, Zhijun Chen, Zhihong Cheng ve Li Ying isimli yolcular, Jacob Rothschild'e ait yarı iletken işi yapan, Freescale Semiconductor firmasının patent ortakları. Sözleşmeye göre söz konusu patentte, 4 araştırmacı ile Freescale firmasının eşit payı var. Ortaklarından biri ölürse, hakları diğer ortaklara geçiyor. 5 ortaktan 4'ü öldüğüne göre, tüm patent Freescale'in olacak. Freescale, 4 milyar dolar cirosu olan gizli bir dev.

Mevlüt YÜKSEL

kalan karakter 1000

yusuf yusuf

Kansız ataları ölmüş,onlara kalmamış bu dünya fakat ahmaklar hala ahmakça yaşıyorlar.ALLAH'ın azabı çok çetindir.Ne diyor N.Fazıl KISAKÜREK ; YA İSLAMLA YÜKSELİRSİN YA İNKARLA ÇÜRÜRSÜN,BU YOL MEZARDA BİTMİYOR GİTTİĞİNDE GÖRÜRSÜN ,gidince göreceksiniz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 26.03.2014 18:22
sapartalı sapartalı

ben bu yazıya yüzde yüz katılıyorum çok yerde dillendiriliyor.şu an ucağın düştüğü yer olarak gösterilen yerde 150 200 çivarında abd çin avustralya gibi ülkelerin üstleri var bir tanesi dahi radarına girmemesi acayip değil mi?

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 26.03.2014 15:36
fiko fiko

Doğruluk payı yüksek,bunlar para ve güç için her şeyi yapar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet23
hayır0
cevapla 26.03.2014 10:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.