Bugünkü
Takvim

Bellek boş!

Doktorlar, için "Belleği bozuk Öğrenme puanı çok düşük" raporu verdi

ABONE OL
Bellek boş!
'a çocuklarının açtığı ve İstanbul Aile Mahkemesi'nde süren "evliliğin iptali" davasında yeni bir rapor ortaya çıktı. Kızı Aysel Duruk'un avukatı , Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nin Nöroloji Servisi sağlık kurulunun 2010'da verdiği raporu mahkemeye delil olarak sundu. Raporda "Toplam öğrenme puanı 33/96'dır. Hasta bellek bozukluğu içerisindedir. Uyaranlar üzerindeki kontrolü geriliyor, isimlendirme güçlükleri yaşıyor, tepki süresi uzamaktadır. Engellenme eşiği düşük. Sosyal çevresi ile ilişkilerinden uyum sorunları ve çatışmalar yaşamaktadır" denildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.