Bugünkü
Takvim

Gamze yaşama tutundu

Doktorların 3 aylık ömür biçtiği , İtalyan donör sayesinde beklenen ilik naklini oldu

ABONE OL
Gamze yaşama tutundu
3 yaşındaki oğlu Atakan'ın minicik ellerinin kocaman olduğunu görmesi için tüm Türkiye'nin kenetlendiği , Takvim'in de sayesinde sesini tüm Türkiye'ye duyurmuştu. Oğlu Atakan'a yazdığı mektupla yürekleri titreten 29 yaşındaki Gamze Akbaş için ilik geçen ay başında İtalya'dan bulunmuştu.

ARTIK KURSA GİTMEYECEK
Nakil öncesi tedavisi için çocuğundan her ayrılışında "Kursa gidiyorum" diyerek oğlunu avutan Gamze Akbaş, bu kez Atakan'a "Artık kursa gitmeyeceğim, başarılı olup döneceğim" diyerek evden ayrıldı. 17 Mayıs gecesi Gebze'de gerçekleşen nakil sonrası doktorlar Gamze'nin durumunun iyi olduğunu söyledi. Gamze'nin babası de, "Kızım yeniden doğdu" diye konuştu.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.