Bugünkü
Takvim

KurtarMA rezaleti

Çatıya çıkan adam itfaiyenin açtığını görünce kendini boşluğa bıraktı. Ama ıslak branda hayatı ıskaladı...

ABONE OL
Kurtarfont color=redblinkMA/blink/font rezaleti
İstanbul' da nişanlısı kendisini terk edince 10 katlı bir binanın çatısından aşağı atladı. İtfaiyenin açtığı ya düşen Taşkın buradan sekerek beton zemine çakıldı. Avcılar Belediyesi'nde geçici sözleşmeli zabıta olarak görev yapan 29 yaşındaki Mahmut Taşkın, nişanlısının kendisini terk etmesi üzerine Mecidiyeköy'deki 10 katlı bir iş merkezinin çatısına çıktı. Olay yerine gelen polis ve itfaiye ekipleri Taşkın'ı ikna etmek için dil döktü. İtfaiye ekipleri ise branda açarak beklemeye başladı. Taşkın bir süre bekledikten sonra, "Nişanlım benden ayrıldı. Ben onu çok seviyorum" diyerek kendisini boşluğa bıraktı. Yaklaşık 30 metreden atlayan Taşkın önce itfaiyenin brandasına düştü. Ancak ıslak branda genç adamı tutamadı. Brandadan seken Mahmut Taşkın beton zemine çakıldı. Ağır yaralanan Taşkın kaldırıldığı 'nde kurtarılamadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.