Bugünkü
Takvim

Mercedes’ten övgüsü

Mercedes- Benz  Türk'ün ilk kadın 'su , ülkemizdeki görevinin ardından Mercedes- ve Başkanı olarak atandı. Atama sonrası açıklama yapan Seeger, " deneyimim olmasaydı bu pozisyona gelemezdim. Türkiye'deki 14 ayım 3 yıllık deneyime eşdeğerdi. Türkler'in iş yapış şekli, hislerine güvenmeleri, olmayanı oldurmak ve sorun çözme yeteneklerini yanımda götürdüm" şeklinde konuştu.

Mercedes’ten Türkiye övgüsü
Mercedes- Benz Türk'ün ilk kadın 'su Britta Seeger, ülkemizdeki görevinin ardından Mercedes- ve Başkanı olarak atandı. Atama sonrası açıklama yapan Seeger, " deneyimim olmasaydı bu pozisyona gelemezdim. Türkiye'deki 14 ayım 3 yıllık deneyime eşdeğerdi. Türkler'in iş yapış şekli, hislerine güvenmeleri, olmayanı oldurmak ve sorun çözme yeteneklerini yanımda götürdüm" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.