CHP'li vekil Mahmut Tanal adliyeyi karıştırdı!

CHP'li vekil Mahmut Tanal adliyeyi karıştırdı!

18.05.2017 00:00

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Özgürlükçü Çağdaş Avukatlar Grubu'nun izinsiz oturma eylemine destek vermek için Ankara Adliyesi'ne gidince tartışma çıkarttı. İşte o görüntüler...


CHP 'li Milletvekili Mahmut Tanal Ankara Adliyesi'ne alınmayınca tartışma çıkarttı.

Tanal, Özgürlüçü Çağdaş Avukatlar Grubu'na destek olmak için adliyeye gitmişti.

Avukatlar, Cumhuriyet Gazetesi yazar ve yöneticilerinin 200 gündür tutuklu olmasına tepki göstermek için oturma eylemi yapmak istedi.

Ancak eylemi takip eden çevik kuvvet ekipleri eyleme izin vermedi. Avukatlara destek için adliyeye gelen CHP Milletvekili Mahmut Tanal da
tam o esnada binaya girmek istedi.

Tanal, güvenlik görevlisiyle tartışmaya başladı. Gerginliğin fitili de böylece ateşlenmiş oldu.

Arbedenin başrollerinden biri olan görevli Tanal'ın milletvekili olduğunu bilmiyordu. Öğrendiğindeyse devreye mesai arkadaşları girdi.
Hızla olay yerinden uzaklaştırdı.

kalan karakter 1000

hasan diktaş hasan diktaş

GARIBIM GÖREVLININ NE SUCU OLABILIR YA....SORUYA BAK ADIN NE SENIN ! İŞTENMİ ATTIRACAN ......CALISAN EMEKCIDEN NE ISTERSINIZ .........

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.05.2017 22:23
ozan ozan

millet vekili ise milletin dokunmasından ve görevini yapmasından niye rahatsız oluyorsun.sen millet vekili isen suçluları değil görevini doğru yapanları tebrik edeceksin. nerede benim ülkemin yabancı y...ğını tatlı bulanlar. hani orada başbakanlara ,millet vekillerine ceza kesen polisleri övüyordunuz. görevi kapının dingonun ahırı olmasını ve EŞŞEKLERİN girmesini engelleyen görevlinin görevini yapmasından dolayı ÖVSENİZE .

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 18.05.2017 21:37
mehmet mehmet

başka bir şey olsaydı şaşardım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 18.05.2017 21:01
Beykozlu yşl Beykozlu yşl

GİTTİĞİ HER YERİ KARIŞTIRIYOR ONA BİR DUR DİYEN YOKMU

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.05.2017 20:22
ihpus ihpus

Mahmut Tanal denilen vekil bozmasının yaptıkları yetmedimi ? kime hizmet ettiği belli ve tam bir provakatör ! yazıkki chp'de vekil vasfına sahip bir tane kişi yokmu ? hain zihniyetli vekiller chp üzerinden meclise girmişler !

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 18.05.2017 20:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.