PKK'lı teröristler fotokapana yakalandı

PKK'lı teröristler fotokapana yakalandı

18.05.2017 00:00

Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında bir uzman çavuşun şehit olduğu operasyonlarda takip edilen teröristler bölgede hayvanlar için kurulan fotokapanlara yansıdı. Kaçak 4 terörist yakalanmaları an meselesi. Operasyon bölgesindeki son durumu A Haber muhabiri Ahmet Çağlar Yıldırım aktardı. .


kalan karakter 1000

Hamdi Hamdi

Sanayicilerimiz teröristleri gördüğünde etkisiz hale getiren silahlı İHA ile teknolojik iletişimli fotokapan yaparak ülkemizin her yerine yerleştirsinler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır0
cevapla 18.05.2017 22:53
ALbay Musa ALbay Musa

hayvanlar için kullanılan bu fotokapanın gelişmişini doğu ve güneydoğuda teröristler için de kullanmalıyız... Yola bomba döşendikten ve asker şehit olduktan sonra değil, bomba döşerken, sınırdan girerken yakalamalıyız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 18.05.2017 17:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.