Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 25.10.2017 Gazete
ABONE OL

topun ağzında

Beşiktaş Yönetimi’nin performansından memnun kalmadığı Hollandalı yıldızı devre arasında gönderme ihtimali belirdi. Güneş’in de ’i beğenmediği öğrenildi

Lens topun ağzında
Beşiktaş Yönetimi'nin büyük umutlarla kadrosuna bağladığı Lens'ten hiç memnun olmadığı öğrenildi. Teknik Direktör Şenol Güneş'in de Hollandalı starın bugüne kadar gösterdiği performanstan hoşnut olmadığı ve bunu yönetimle paylaştığı öne sürüldü.

GÖNDERİLEBİLİR
İlk yarının kalan maçlarında 'in performansında her hangi bir değişiklik olmazsa nasıl gönderilebileceğinin konuşulduğu öğrenildi. Kiralık alınan Hollandalı oyuncunun kulübe Sunderland'a gönderilmesi gündemde.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.