Bugünkü
Takvim

Talk of the town

  • Saklambaç
  • 22.03.2013
ABONE OL
Talk of the town
Purosuz gezmem abi!
Sosyetik çift ile Murat Cevahir, önceki akşam Bebek'teydi. Elinden purosunu düşürmeyen sosyetik playboy, "Esra'nın doğumgünü için pasta aldık. Paris'te de 3 gün baş başa tatil yapıp kutlamaya devam edeceğiz" dedi.

YENİDEN AYRILIK
Bir süredir Merve Şarapçıoğlu isimli bir güzelle aşk yaşayan Berk Oktay, önceki akşam şaşırttı. Frame'de eğlenen oyuncu, gazetecilerin "Merve Hanım'ı göremedik" sözleri üzerine; "Bir süre beni böyle göreceksiniz" dedi.

DOST MASASI
Önceki akşam Ömür Gedik, Farketmez adlı mekanda sahne aldı. Gedik'i dinleyenler arasında yakın dostları İpek Tuzcuoğlu ile Seray Sever de hazır bulundu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.