Bugünkü
Takvim

Bekleme yapma evlen

2 ay önce boşandı. Hemen evlenmek isteyen genç oyuncu 'iddet müddetinin kaldırılması için mahkemeye koştu

  • Saklambaç
  • 16.03.2013
ABONE OL
Bekleme yapma evlen
" dizisindeki Yaprak karakteriyle tanınan oyuncu ile çocukluk aşkı 3 yıl önce evlendi. Ancak çiftin evliliği uzun sürmedi. Caneroğlu ile Taşkın 2 ay önce boşandı. Boşanmanın ardından açıklama yapan Caneroğlu, "Eşim çocuk sahibi olmak istemiyordu. Ben de aksine çocukları çok seviyorum. Anne olma isteğimden vazgeçmeyeceğim için boşanmaya karar verdim" dedi.

BEKLEMEK İSTEMİYORUM
Boşanmanın ardından yeniden evlenmek isteyen Caneroğlu, Aile Mahkemesi'ne başvurarak bekleme süresi engelinin aşmak için "iddet müddetinin kaldırılması" talebinde bulundu. Caneroğlu, dilekçesinde Taşkın'la 21 Aralık 2012'de boşandıklarını belirterek "Yeniden evlenebilmem için 300 günlük iddet süresinin kısaltılmasını talep ediyorum" dedi. Caneroğlu kiminle evleneceğini gizli tuttu. Mahkeme, "iddet müddetinin kaldırılması" kararı verdi.

Neslihan KESKİN


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.