Bugünkü
Takvim

Diva'nın kürk inadı

Gerçek kürk giydiği için eleştirilen , Fashion Week'e de rakun kürkü kıyafetle katıldı

  • Saklambaç
  • 13.03.2013
ABONE OL
Diva'nın kürk inadı
Sürekli gerçek kürk giydiği için manşetlerden düşmeyen , anlaşılan popüler olmayı çok sevdi! Diva, 'teki defilesini seyretti.

İlginç tarzıyla dikkat çeken Ersoy, şunları söyledi: "Bu üzerimdeki de rakun kürkü. Yeni bir gerçek kürk siparişi verdim. Kim ne derse desin, ben şık giyinmeyi seven biriyim."

EN ÖNE OTURUP SAKLANDILAR!
Oyuncu Buğra Gülsoy, defileleri sevgilisi ile izledi. Gazetecilerin olduğunu bile bile en ön sıraya oturan çift, patlayan flaşları görünce ise yüzlerini saklamaya çalışarak herkesi kendilerine güldürdü.

ANNE AHU ŞOV YAPTI
* Geçtiğimiz günlerde vintage ürünler satan bir internet sitesini hayata geçiren Ahu Yağtu, defileleri en ön sıradan izledi. Yağtu, şıklığıyla dikkat çekti.

* Defileleri seyreden ünlü konuklar arasında Hatice Aslan ile Işıl Reçber de vardı.


* Özge Ulusoy, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'un açılışını gerçekleştiren Mehtap Elaidi'nin defilesinde her zamanki gibi göz kamaştırdı.


* Tanju Babacan'ın defilesinin sürprizini Nil Karaibrahimgil yaptı. Şarkıcı, seksi kıyafetiyle büyüledi.


* "Peçe gözlüklerimi taktım" diyen Bülent Ersoy, file eldivenleriyle de Fashion Week'in en dikkat çeken isimlerinden olmayı başardı!HALiL ÇiLiNGiR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.