Bugünkü
Takvim

Aşk kıvılcımı!

'den resmen boşanan 'ın adı 'Kıvılcım' adlı gösterisinin medya sorumlusu ile anılıyor. Güzel organizatör; Erdoğan'ın oğullarıyla da 'bir anne gibi' ilgileniyor

  • Saklambaç
  • 16.05.2012
ABONE OL
Aşk kıvılcımı!
; bu dedikoduyla çalkalanıyor! Geçtiğimiz ay 7 yıllık eşi 'den resmen boşanan Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni ; iddialara göre gönlünü birlikte çalıştığı genç bir isme kaptırdı.

Dedikodulara göre; Erdoğan'ın aşk yaşadığı isim organizatör . Güzel organizatörle arkadaşlığını ilerlettiği ileri sürülen Mustafa Erdoğan, çocuklardan oluşan dans grubu 'Kıvılcım'ın tanıtım görevini de Dağ'a verdi.

Erdoğan'ın 5 aydır aşk yaşadığı iddia edilen Hilal Dilan Dağ, grubun bütün turnelerine gidiyor. Bu arada organizatör, Mustafa Erdoğan'ın Ergen ile evliliğinden olan 3 oğluna da bulduğu her fırsatta deyim yerindeyse 'cici annelik' yapıyor.

HAFTA SONU BABADA!
Gülben Ergen, Mustafa Erdoğan'dan boşanırken Atlas, Ares ve Güney isimli 3 oğlunun velayetini aldı. Ancak Ergen, hafta sonu çocuklarını eski eşine bırakmak zorunda.

YANINDAN AYIRMIYOR
'Kıvılcım' grubunun her şeyiyle ilgilenen Hilal Dilan Dağ, Mustafa Erdoğan'ın adeta gölgesi gibi. Dağ, Kıvılcım'ın yanı sıra Anadolu Ateşi'nin de tüm turnelerinde hazır bulunuyor.


AYDIN HAMZAkalan karakter 1000

Burcu Burcu

Hımmmmmmmmmmmmmm?

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 16.05.2012 10:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.