Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 25.01.2011

İki melek aranıyor

70'li yılların efsane dizisi , yeniden çekiliyor. Yapımcı firma meleklerden birini belirledi, diğer iki melek için ise iddialı güzellerin adı geçiyor!

İki melek aranıyor
Televizyonların efsane dizilerinden biri daha ekrana dönüyor. 1976-1981 yılları arasında yayınlanan ve büyük ses getiren tekrar çekiliyor. Amerikan ABC kanalının unutulmaz dizisi için oyuncu arayışına giren yapımcılar, ilk meleğin ismini belirledi. 'General Hospital' dizisi ile adını duyuran güzel oyuncu Annie Ilonzeh, Kate karakterini canlandıracak.

LİSTE KALABALIK
Diğer iki melek için ise birbirinden iddialı oyuncuların adı geçiyor. Transformers serisi ile şöhreti yakalayan Megan Fox, listenin zirvesinde yer alırken, güzel oyuncuyu tv dizilerinin seksi güzelleri izliyor. Smallville'in çılgın güzeli Erica Durance, One Three Hill'in seksi cadısı Sophia Bush ve Gossip Girl ile televizyona adım atan Katie Cassidy, listede yer alan isimlerden sadece bazıları...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.