Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.01.2011

'de İtalyan usulü eğlence

Nahide'de İtalyan usulü eğlence
Türkiye' nin bir numaralı eğlence kulüplerinden biri olan 'nin klasikleşen 'Salı Partileri'nde bu hafta sahne aldı. İlginç kostümü ile dikkat çeken Yılmaz Morgül'ün Nahide şov ekibiyle gerçekleştirdiği dans gösterisi, konuklardan büyük alkış aldı. Ünlü sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında Hüsnü-Asuman Güreli, Sinan- Melda Kosif, Mine-Engin İslam, Burak Hatipoğlu ve nişanlısı Gözde Cücenoğlu gibi ünlü isimler Morgül'ün söylediği İngilizce ve İtalyanca şarkılarla çoştu. Daha önce birçok kez Nahide Palas'ta sahne alan Arabesk gecelerinin unutulmaz ismi yoğun istek üzerine 25 Ocak Salı günü tekrar sahne alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.