Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 18.10.2019 09:07
  • Son Güncelleme: 18.10.2019 09:07

18 Ekim açık iş ilanları! İŞKUR alımı başvuru şartları nedir?

personel ve memur alımlarına 18 Ekim itibari ile personel ve memur alımlarına tam gaz devam ediyor. Bu bağlamda yeni güncel iş ilanları yayımlandı. İŞKUR üzerinden genelinde yer alan farklı kamu kurum ve kuruluşları bünyesine, en az ilkokul mezunu alımı yapılıyor. İşte İŞKUR üzerinden yayımlanan kamu ilanları ve kadroları... İŞKUR kayıt işlemlerinizi üzerinden yapmak istiyorsanız "iskur.gov.tr" adresindeki "" ekranını kullanarak, güncel kaydınızı oluşturabilirsiniz. Eğer İŞKUR kaydınızı online olarak yapıyorsanız, kurumun sunduğu fırsatlardan etkin biçimde yararlanabilmek için vereceğinizin tüm bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat etmeniz çok önemlidir.

İŞKUR en az ilkokul mezunu kamu personeli alımı yapacak!

İŞKUR 18 Ekim tarihi itibari ile resmi internet sitesinde personel alımı için ilanlar yayımladı. İŞKUR en az ilkokul mezunu personel alımları için yoğun ilgi gösterildi. Garson (Servis Elemanı), Beden İşçisi (Temizlik), Şoför, Aşçı, Makineci, Akaryakıt Satış Elemanı gibi birçok alanda eleman alınacak. İŞKUR kayıt işlemlerinizi internet üzerinden yapmak istiyorsanız "iskur.gov.tr" adresindeki "İnternet Şubesi" ekranını kullanarak, güncel kaydınızı oluşturabilirsiniz. İŞKUR kaydınızı online olarak yapıyorsanız, kurumun sunduğu fırsatlardan etkin biçimde yararlanabilmek için vereceğinizin tüm bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat etmeniz çok önemlidir. İşte İŞKUR 18 Ekim ilkokul mezunu kamu personeli alımı başvuru şartları ve detaylar

TÜM İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.