Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 24.02.2020 Gazete
ABONE OL

eşi 'dan alkışlık hareket! Hayvansever kişiliğini konuşturdu...

İşadamı 'nin güzel eşi , kalbinin güzelliğini de gözler önüne serdi. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Rachel Araz, davetsiz misafirini sahiplenerek, hayvansever kişiliğini konuşturdu.

Yuvayı Rachel yaptı

İşadamı Sami Kiresepi'nin güzel eşi Rachel Araz, kalbinin güzelliğini de gözler önüne serdi. Araz, önceki gün bahçesine gelen bir paçalı güvercini sahiplendi.

Sosyetik arkadaşlarına verdiği davetlerle misafirperliğini konuşturan Rachel Araz, bu kez evini bir paçalı güvercine açtı. Yolunu kaybedip bahçesine gelen kuşa yuva yapan Araz, onu elleriyle besledi.

güzel, evin yeni üyesiyle yaptığı paylaşımlarla da hem yüzleri gülümsetti hem de hayvanseverlerin takdirini kazandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.