Bugünkü
Takvim

Sıkıysa ısır

, çılık yaptı. Türkler’in üzerine köpeklerini saldı. Yabancılara tehditler yağdırdı! Ancak kendi kraliçesinin durumunu hatırlamadı! Çünkü , göçmeni bir Hollandalıydı. Hatta çifte pasaportu vardı!

ABONE OL
Sıkıysa ısır
Avrupa, hep iki yüzlü davrandı. Yüzüne güldüğü ülkelerin arkasından kanlı planlar yaptı. İnsan hakları yalanıyla dünyayı kandırdı. ise haddini aştı. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçağına hava sahasını açmadı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşe Betül Sayan Kaya'yı Rotterdam'daki konsolosluk binasına almadı. Buna tepki gösteren gurbetçi vatandaşlarımıza ise acımadı. Hollanda polisi, köpeklerle, atlarla Türk vatandaşlarına saldırdı. Üstüne üstlük ülkeyi terk etmeleri konusunda tehditler yağdırdı. Göçmenlere kapıyı kapattı.

ÇİFTE VATANDAŞLAR AYAKLANDI
Ancak insanlıkta sınıfta kalan Hollanda, kendi kraliçesini hatırlamadı. Gerekli uyarıyı ise kendi vekilleri yaptı. Hristiyan Demokrat Parti (CDA) lideri Sybrand Buma, Arjantin kökenli Kraliçe Maxima'nın Arjantin pasaportunu geri vermesi gerektiğini açıkladı. Buma, "Bana kalsaydı herkesin sadece bir pasaportu olurdu ve bu Kraliçe için de geçerli" dedi. Ayrıca Buma "Çifte vatandaşlık insanların Hollanda toplumuna entegrasyonunu zorlaştırıyor" ifadesini kullandı. Bu açıklamadan sonra başta Türkler olmak üzere Hollanda'daki yabancılar Kraliçe'ye tepki yağdırdı. Türkler "Hollanda'nın köpekleri Kraliçe'yi ısırsın da görelim. Bize yaptıklarını ona da yapsınlar" şeklinde mesajlar yazdı.


* Hollanda Kraliçesi Maxima'nın çift pasaport taşıyor olması ülkenin gündemlerinden biri haline geldi. , 17 Mayıs 1971 tarihinde 'in başkenti Buenos Aires'te doğdu. 2002 yılında Kral Willem- Alexander ile evlendi. Bu evlilikten 3 kızları oldu.


* Hollanda polisi insan hakları suçu işleyerek Hollanda pasaportu da taşıyan Türk vatandaşlarına copla müdahele etmiş ve köpeklerle saldırmıştı.

kalan karakter 1000

Alp Alp

Hollandayı uygar bir ülke biliyorduk,hala kolonyalist ve ırkçı tutumunu sürdüren anti demokratik bir ürkülkeymiş.Türkiyeye gelince o kadar büyük ve asil bir ülkeyiz ki dünyada mazlumların ümidi olduk daha çok çalışıp teknolojik ve dijital sanayi devrimimizi gerçekleştirmeliyiz.Rusyadan ders alalım.Rusya şimdi kendi domates üretmeye başladı.Bizde Hollandadan aldığımız tüm tarımsal üreünleri traktörü tarımsal makineleri üretelim.Gurur ülkeyi ileri götürür.!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.03.2017 16:00
KARAKALEM KARAKALEM

HOLLANDA=KÖPEK

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.03.2017 13:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.