Bugünkü
Takvim

Estrel'de TAKVİM paniği

ABONE OL
Estrel'de TAKVİM paniği
Genel Yayın Yönetmenimiz , "Ankara'daki saldırının planları, Berlin'deki Estrel Hotel'de yapıldı" diye yazdı. BND'nin merkezi olarak kabul edilen bu otelle ilgili detaylı bir haber yapmak isteyen Haber Müdürümüz Mevlüt Yüksel, İstanbul'dan rezervasyon yaptırmak istedi. Ancak 5 yıldızlı otele oda verilmedi. Daha sonra ısrar edince, otel yetkilileri "Normal oda kalmadı, lüks odalarımız var. Ancak fiyatı pahalı" diye cevap verdi. Yüksel de, o odalardan birine rezervasyon yaptırmak istediğini söyleyince, "Kusura bakmayın oda veremiyoruz" diyerek, Mevlüt Yüksel'e oda verilmedi. Otel yetkililerinin, BND ve Ankara'daki patlamayla ilgili gizli toplantının TAKVİM'de yer alması nedeniyle, panik yaşadığı net olarak anlaşıldı. Estrel Hotel'in, Alman Gizli Servisi BND'nin kongreler için gelen işadamları ve politikacıları takip ettikleri, gizli görüşmeler yaptığı yer olarak anılmasının önüne geçmek için yeni bir piar çalışması başlatacağı iddia edildi.kalan karakter 1000

ihsan  erdoğmuş  ihsan erdoğmuş

helal mevlüt abi aynen devam gazetecilik budur

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 25.10.2015 16:43
hayri hayri

şaşılacak bir şey yok türkiyede en güçlü istihbarat servisi almanya dır. Yıllarca almanyadaki bir çok genci devşirdiler. hele bağzı illerimiz den olanlar gönüllü bu işi yaptı almanlardan talep bile gelmeden. şimdilerde ayyuka çıktı mektuplar v.s. Maalesef ülkemizde devşirme ve kıripta gayrimüslim çoktur..

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır1
cevapla 25.10.2015 12:31
Bekir Bekir

vay alçaklar!

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 25.10.2015 08:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.