Bugünkü
Takvim

45 ’linin + kasedi var!

Star'ın deşifre ettiği hesabını yöneten Emre Uslu, Kotilaji kullanıcısının, ‘ bize niye bu kadar bağlı sorusunu, “+ içerikli CHP’de 45 kişinin i var, Kılıçdaroğlu da dahil. Kasetler Hocaefendinin kontrolünde” diye cevaplıyor.

  • Güncel
  • 18.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.02.2015 03:13
ABONE OL
45 CHP’linin +18 kasedi var!
darbesiyle genel başkan deviren 'de iplerin Paralel örgütün elinde olduğunun belgesi ortaya çıktı. Twitter köstebeği 'fuatavni'nin Emre Uslu olduğunu deşifre eden STAR, Paralel örgüt ile CHP'nin 'telekulak kardeşliği'nin ardından, CHP'ye yönelik şantaj arşivini açıklıyor. 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi, Şubat ayında Twitter'da direct mesaj (DM) üzerinden KOTİLAJİ kullanıcısı ile konuşan 'fuatavni' yani Emre Uslu, 'CHP'nin neden Paralel yapı ile ittifak yaptığını "Kılıçdaroğlu dahil 45 isme ait +'lik kayıtlar var" diye açıklıyor.İŞTE BUNUN İÇİN BAĞLILAR

Kotilaji adlı Twitter kullanıcısı, 'nun oğlunun koruması, adıyla Twitter'den Direk Mesaj sistemiyle Emre Uslu ile konuştu. Takibe takılan bu konuşmada KOTİLAJİ'nın aklı CHP'nin kendilerine (paralel örgüte) neden sıkı sıkıya bağlı olduğu sorusuna takılıyor. Bunu Emre Uslu'ya 'Abi bu CHP niye bu kadar bize bağlı onu anlayamadım bir türlü' diye yönelten KOTİLAJİ'ye Emre Uslu ise şok bir cevap veriyor. Uslu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu dahil 45 CHP'li ismin +18'lik kasetlerinin ellerinde olduğunu savunuyor. KOTİLAJİ'yi bilgilendiren Emre Uslu, CHP'de dengeleri değiştiren bu kasetlerin 'in Paralel Yapı'ya bağlı bilişim uzmanları tarafından saklanma yöntemini de internet üzerinden olduğunu belirterek, "Hocanın bilgisayarcıları sakladı internet üstünde" bilgisini veriyor.

Hakan Şükür şimdi yandı!

İSRAİL'DEN KORUMA TEMİNATI

Emre Uslu, konuşmalarda Fethullah Gülen'in kaçış planını da açığa çıkarıyor. Görüşmede Gülen'in Türkiye ile suçluların iadesi anlaşması olmayan Kanada'ya kaçacağını belirten Uslu, "Hoca büyük ihtimalle ya Kanada'ya geçecek ya İsrail'e ama bir Türkiye'ye uğrayacak. Sıkıntı yok Hoca İsrail ile konuştu, ABD'nin seni vereceğini hissettiğin an atla gel demiş" diyor. Görüşmelerde, Gülen hakkında soruşturma yapan savcılara da tehdit ifadeleri dikkat çekiyor.

UMUT ORAN İLE HAMZAÇEBİ'NİN 'ÖRGÜT' BAĞLANTISI İNCELEMEYE ALINDI

İstanbul Başsavcılığı, paralel yapı soruşturmasında 'Fuatavni' hesabını mercek altına aldı. Daha önce bu kapsamda süren soruşturma genişletilerek CHP'lilerin paralel yapı ile bağlantılarına uzandı. STAR'ın haberini ihbar kabul eden savcılık, inceleme başlattı. Elde edilen deliller bir fezleke haline getirilerek TBMM'ye sunulacak. CHP Milletvekili Umut Oran ve CHP grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi'nin twitter üzerinden paralel örgüt adına çalışan Fuatavni mahlaslı Emre Uslu ile yaptıkları tüm görüşmeleri uzmanlar inceleyecek. Hakkında "Fetullah Gülen terör örgütü üyesi" iddiasıyla soruşturma başlatılan Uslu'nun ifadesinin alınması beklenirken, CHP'liler hakkında ise Meclis devreye girecek. Oran ve Hamzaçebi'nin dokunulmazlıklarının kaldırılması halinde haklarında "darbe teşebbüsüyle hareket eden terör örgütüne yardım" soruşturması kapsamında işlem yapabilmesi gündeme gelebilecek.İşte dehşete düşüren o görüşmeler:

16.02.2014 SAAT: 16.12

KOTİLAJİ: Geldim abi

FUATAVNİ F: Hoş geldin ne yaptınız

KOTİLAJİ: Abi otelde yer ayarladık arkadaşlar inince alacaklar havalimanından

FUATAVNİ F: Adam Kılıçdaroğlu'nun oğlu, Hoca bizzat emir verdi, masraftan kaçmayın dedi. Güvenlik üst seviyede olsun.

KOTİLAJİ: Tamam abi bi çocuğu koruyamayacaksak bırakırım zaten bu işi

FUATAVNİ F: Sıkıntı yok, Hoca İsrail ile konuştu, ABD'nin seni vereceğini hissettiğin an atla gel demiş

KOTİLAJİ: Aynen abi bizi tutacak adamlar çok sıkıntı yapmıyorum, bizim oradaki özelcilerle konuştum, yakalama kararı veren savcının da hesabına bakacağız

FUATAVNİ F: ABD onu satmaz, satacak olsalar niye o kadar para versinler
KILIÇDAROĞLU DAHİL 45 KİŞİNİN KASEDİ VAR

FUATAVNİ:
Hocanın bilgisayar ekibini gördün mü, dünyanın en iyileri bizi burda bulmaları imkansız

KOTİLAJİ: Aynen abi bize sıkıntı yok ya rahatız, şu Tayyip'i de kaldırsak, offf

FUATAVNİ: Merak etme halledeceğiz

KOTİLAJİ: Abi bu CHP niye bu kadar bize bağlı onu anlayamadım bir türlü

FUATAVNİ: Kasetleri varKOTİLAJİ:
Ne kaseti abi

FUATAVNİ: +18 içerikli, CHP'de 45 kişinin var, Kemal Kılıçdaroğlu da dahil

KOTİLAJİ: Nerede duruyor abi

FUATAVNİ: Hocanın bilgisayarcıları sakladı internet üstünde

KOTİLAJİ: Anladım abi

FUATAVNİ: Hoca büyük ihtimalle ya Kanada'ya geçecek ya İsrail'e ama bir Türkiye'ye uğrayacak

KOTİLAJİ: İyi abi ben de görüşmek isterim

FUATAVNİ: Görüşürsün hesabı sil sen

KOTİLAJİ: Tamamdır abi siliyorumHAKAN ŞÜKÜR BOMBASI

DUSTLASTT: Bi de Kemal Bey'in Haluk Koç bizi satar diye korkusu var

FUATAVNİ: Yok yok, onun bizde sex kaseti var satarsa ne olacağını biliyor

DUSTLASTT: Abi bi de bu Hakan Şükür, satmazdı AKP'yi

FUATAVNİ:
Onunla da ilgili elimizde belgeler var, hiç sıkıntı değil yavrum satan cezasını alır

DUSTLASTT: Aynen abi ben çıkıyom mesajları sil görüşürüz.
İsrailden Gülene koruma talimatı!

Fethullah Gülen Kanadaya geçecek!

Emre Uslu kiralık elemankalan karakter 1000

misafir misafir

daha bir ay olmadı ama pensilvanya'da ki zat ''o hayasızların yüzlerine tükürün '' demişti!şimdi o hayasızların kim oldukları belli oldu. şimdi 18'lik kasetlerin yönetmeni olması hasebiyle kendisini de yapılacak ''hayasızları tükürükleme'' eyleminden ayırmayalım !çilingiroğlu veya maymuncuk lakaplı kemal bey sokakları karıştıracağına, önce partisini ve kendisini pensilvanya'nın pençesinden kurtarmalı !chp ve chp'ye gönül verenler için yoksa halk kapısı kapandı mı lakaplarıda işe yaramaz!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 19.02.2015 23:54
ismail efe ismail efe

kılıçtaroğlunun bu heyecanının sebebi buymuş demek eğer doğruysa.bu ülke herhangi bir ülke deyildir.bu ülkenin liderine böyle hakaret edenlere işte böyle sorarlar.iftira atmak iftiraya uğramak nasıl bir his.kemal bey hiç konuşmuyor.bu kasetlerin şantajcılarıyla dost olmak yakışırmı bir lidere.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 19.02.2015 21:46
m.enes m.enes

Yazık oldu kırk yıllık hizmet kırk dakika da sırf iktidara ortak olma uğruna telef edildi hizmet hareketine safiyane bağlı olan saf ve temiz suça bulaşmayanlara şapkalarını önlerini koyup düşünmenizi tavsiye ederim bir hoca cemeat önderi bumu olmalıydı kendilerini yaktılar ve onlarca kamu görevlisini de yaktılar uyanın artık biraz ne oluyor diye sorgulayın kaset le gelen kaset le elbet bir gün gidecek ya siz ne yapacaksınız değermi dinini kullanıp insanları kandırıp telef etmeye yazık oldu

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 19.02.2015 18:11
stun stun

Bugüne kadar din alimi diye takdim edilen zat nelerle uğraşıyor. İnanıyorum ki bu adam kendi kasetini de yanında saklıyordur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 19.02.2015 14:58
mustafa mustafa

paralelci chp ye oy vermeyeceğim

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır2
cevapla 19.02.2015 01:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.