Akrep

2022 yılında hayatınıza daha rahat bir akış, yaratıcılık ve mutluluk verecek transitler var. Yılın ilk yarısında, Jüpiter’in Balık burcunda ilerleyecek olması kısıtlayıcı Satürn transiti karşısında daha rahat ve destekleyici olanaklarla, daha olumlu fırsatlarla karşılaşabileceğinizi gösteriyor. 11 Mayıs’a kadar olan dönemde ve yıl sonunda 28 Ekim – 20 Aralık tarihleri arasında Jüpiter’in şanslı açısı altında hayatın güzel yönlerine, keyif veren olanaklara çok daha kolay erişebilirsiniz. Jüpiter’in bu transiti yaratıcı alanda, aşk hayatınızda ve çocuklarla ilgili konularda şans getirmekte. Bu transit her konuda şans, doğru yerde doğru zamanda olma olanağı getirmekte. Kimi zaman bu etki yatırımlar, spekülatif konular ve kazançlar, hatta ödüller açısında da destekleyici olacak. 11 Mayıs sonrasında ise, çalışma hayatınız, daha fazla iş ve tecrübe açısından bir hareketlilik başlayacak. Bu dönemde iş ortamınızda yeni ve yabancılarla bir araya gelmek, bir eğitimden yararlanmak mümkün. Belki bu çalışmalar ve artan iş hacmi hemen sonuç vermese de, önümüzdeki yıl sonuçlarını daha çok elde edeceğiniz olanaklar için hazırlanıyor olacaksınız.
Astrolog Binnur Sormageç Astrolog Binnur Sormageç Astroloji Yazarı

KOÇ
Aileniz, arkadaşlarınız, partneriniz ya da diğer tüm sevdiklerinizle geçirdiğiniz aktif zamandan daha çok keyif alabilir ve bu durumları çoğaltabilirsiniz.

BOĞA
Bugünlerde arkadaşlarınızla ve sosyal ilişkiler kurduğunuz kişilerle daha verimli bir iletişim kurmak için bilinçli ve çok çaba göstereceğiniz bir gündesiniz.

İKİZLER
Bugünlerde dostlarınızla ve ailenizle geçirdiğiniz zamandan büyük keyif alabilirsiniz.
İdealleriniz ve hedeflerinizden ziyade manevi yönleriniz ortaya çıkabilir.

YENGEÇ
Sosyal ortamlarda sevilecek ve sayılacaksınız.
Arkadaşlarınız sizden akıl almak isteyebilirler bu süreçte onlara bilgi ve tecrübeleriniz ile destek olmaya çalışabilirsiniz.

ASLAN
Kendinizi ve duygularınızı ifade etmek istemeyeceğiniz ve net olamadığınız bir gündesiniz. Bu süreçte esas olan, sonrasında pişman olacağınız bir şey yapmamak.

BAŞAK
Duygusal açıdan kendinizi bir özgüvensizlik hali içerisinde bulabilirsiniz.
Yeterince iyi olmayı beklemeden yapmak istediklerinizi yapmaya çalışmalısınız.

TERAZİ
Akşam saatlerinde yine ailenize ya da arkadaşlarınıza ayırdığınız zaman için efor sarf etmeniz gerekebilir ancak bu size sadecek keyif verebilir.

AKREP
Karmaşık sinyaller gönderiyor olmanız en çok partnerinizi etkileyebilir, ilişkiden ya da ondan emin olmadığınızı düşünebilir. Bir süre beklemenizde fayda var.

YAY
Bugünlerde çok bilinenin aksine sizi duygularınızın yönetmesi hali yeterince iyi değilim hissiyatı sizi yapmak istediklerinizden alıkoyabilir.

OĞLAK
Maddi konularda kendinizi yetersiz ya da güvensiz hissedebilirsiniz.
İkili ilişkilerde yaptığınız yatırımın tam olarak karşılığını alamamak sizi tedirgin edebilir.

KOVA
Kendinizi oldukça aktif ve enerjik hissedebilirsiniz.
Gün içerisinde enerjiniz işlerinizin tamamına yetebilir ve etrafınızdaki kişiler de sizi şaşırarak seyredebilirler.

BALIK
Partnerinizle olan ilişkinize önem vermeli ve günü daha anlayışlı geçirebilmelisiniz.
Arkadaş ilişkilerinizde espri, sohbet ve keyif ön planda olacak.

...
Devamını Oku

Akrep Burcu Genel Özellikleri

Yükselen Akrep Burcu Özellikleri

Burç Uyumu Hesapla
Cinsiyet
Kadın
Erkek
Yükselen Burç Hesapla
Doğum Tarihi
GÜN
AY
YIL
Doğum Saati
SAAT / DAKİKA
Doğum Yeri
İL
İLÇE
Boş yerleri doldurunuz.