Başak

Nerede ise bütün gezegenler burcunuzla bağlantı kurarken, kendinizi çok daha istekli şekilde geliştirebileceğiniz bir yılda olacaksınız. Yılın ilk yarısında, 11 Mayıs’a kadar karşıt burcunuzu ziyaret edecek olan Jüpiter yeni bir öğrenme ve fırsatları değerlendirme dönemi anlamına geliyor. Bu yıl elde edeceğiniz sonuçlar kendinize güveninizi arttırarak yeni adımlar atmanıza, hatta riske girmenize de yardım edecek. 11 Mayıs’a kadar olan dönemde ilişkilerden, ortaklıklardan ve evlilikten yana daha şanslısınız. Yükselen Başak’lar gerek işte, gerekse özel hayatlarında başkalarından önerilere açık hale gelmekte. Böylece sosyal alanda kendinizi gösterebileceğiniz daha büyük bir güven elde etmiş olacaksınız. 11 Mayıs’tan sonra da ortaklı işlerde sizi meşgul eden, hatta bir ölçüde bağlayan koşullar olduğunu görüyoruz. Kimi Başaklar açısından bu durum finansal konularda, yatırımlarda yeni riskler, adımlar anlamına gelebilir. Özellikle Mayıs ayının son günlerinde bu durum daha fazla dikkat çekici görülmekte.
Astrolog Binnur Sormageç Astrolog Binnur Sormageç Astroloji Yazarı

KOÇ
Aileniz, arkadaşlarınız, partneriniz ya da diğer tüm sevdiklerinizle geçirdiğiniz aktif zamandan daha çok keyif alabilir ve bu durumları çoğaltabilirsiniz.

BOĞA
Bugünlerde arkadaşlarınızla ve sosyal ilişkiler kurduğunuz kişilerle daha verimli bir iletişim kurmak için bilinçli ve çok çaba göstereceğiniz bir gündesiniz.

İKİZLER
Bugünlerde dostlarınızla ve ailenizle geçirdiğiniz zamandan büyük keyif alabilirsiniz.
İdealleriniz ve hedeflerinizden ziyade manevi yönleriniz ortaya çıkabilir.

YENGEÇ
Sosyal ortamlarda sevilecek ve sayılacaksınız.
Arkadaşlarınız sizden akıl almak isteyebilirler bu süreçte onlara bilgi ve tecrübeleriniz ile destek olmaya çalışabilirsiniz.

ASLAN
Kendinizi ve duygularınızı ifade etmek istemeyeceğiniz ve net olamadığınız bir gündesiniz. Bu süreçte esas olan, sonrasında pişman olacağınız bir şey yapmamak.

BAŞAK
Duygusal açıdan kendinizi bir özgüvensizlik hali içerisinde bulabilirsiniz.
Yeterince iyi olmayı beklemeden yapmak istediklerinizi yapmaya çalışmalısınız.

TERAZİ
Akşam saatlerinde yine ailenize ya da arkadaşlarınıza ayırdığınız zaman için efor sarf etmeniz gerekebilir ancak bu size sadecek keyif verebilir.

AKREP
Karmaşık sinyaller gönderiyor olmanız en çok partnerinizi etkileyebilir, ilişkiden ya da ondan emin olmadığınızı düşünebilir. Bir süre beklemenizde fayda var.

YAY
Bugünlerde çok bilinenin aksine sizi duygularınızın yönetmesi hali yeterince iyi değilim hissiyatı sizi yapmak istediklerinizden alıkoyabilir.

OĞLAK
Maddi konularda kendinizi yetersiz ya da güvensiz hissedebilirsiniz.
İkili ilişkilerde yaptığınız yatırımın tam olarak karşılığını alamamak sizi tedirgin edebilir.

KOVA
Kendinizi oldukça aktif ve enerjik hissedebilirsiniz.
Gün içerisinde enerjiniz işlerinizin tamamına yetebilir ve etrafınızdaki kişiler de sizi şaşırarak seyredebilirler.

BALIK
Partnerinizle olan ilişkinize önem vermeli ve günü daha anlayışlı geçirebilmelisiniz.
Arkadaş ilişkilerinizde espri, sohbet ve keyif ön planda olacak.

...
Devamını Oku

Başak Burcu Genel Özellikleri

Yükselen Başak Burcu Özellikleri

Burç Uyumu Hesapla
Cinsiyet
Kadın
Erkek
Yükselen Burç Hesapla
Doğum Tarihi
GÜN
AY
YIL
Doğum Saati
SAAT / DAKİKA
Doğum Yeri
İL
İLÇE
Boş yerleri doldurunuz.