İkizler

İkizler ve yükselen İkizler için 2022 yeteneklerinizi kullanmak ve kendinizden daha çok söz ettirmek için son derece olumlu görünümler içeriyor. Yıla mesleki alanda size daha çok şey sunabilecek bir ilerleme duygusu ile başlıyorsunuz. 11 Mayıs tarihine kadar Jüpiter kariyer ve sorumluluklar alanında ilerliyor olacak. Bu transit yaratıcı yönlerinizi ortaya koyma, daha fazla dikkat çekme ve başarı elde etme yönünde güçlü destekler sunmakta. İlgi gösterdiğiniz konularda daha çok destek bulabileceksiniz. Şubat ortasında sürprizler, yenilikler size yüksek bir motivasyon getirebilir. 12 Nisan civarında Jüpiter ile Neptün’ün birleşimi iş hayatınıza güçlü bir idealizm ve dikkat çekme imkanı getirmekte. Kısaca yılın ilk yarısında işte daha hızlı ilerlemek mümkün. 11 Mayıs’tan sonra da elde ettiğiniz imkanları kullanmaya devam edebilirsiniz. Gruplar, arkadaşlıklar ve sosyal hayatın getirdiği canlanma umutlarınızı tazeleyebilir. Yıl boyunca ümitleriniz destekleniyor ve kendinizi pozitif yönde, motive hissedebilirsiniz. Yıl sonuna doğru 28 Ekim – 20 Aralık arasında kariyer alanında ikinci bir kez dikkat çekme olanağına sahip olabilirsiniz. Bu son devrede eksik kalan adımlar var ise, tamamlanıyor olacak.
Astrolog Binnur Sormageç Astrolog Binnur Sormageç Astroloji Yazarı

KOÇ
Aileniz, arkadaşlarınız, partneriniz ya da diğer tüm sevdiklerinizle geçirdiğiniz aktif zamandan daha çok keyif alabilir ve bu durumları çoğaltabilirsiniz.

BOĞA
Bugünlerde arkadaşlarınızla ve sosyal ilişkiler kurduğunuz kişilerle daha verimli bir iletişim kurmak için bilinçli ve çok çaba göstereceğiniz bir gündesiniz.

İKİZLER
Bugünlerde dostlarınızla ve ailenizle geçirdiğiniz zamandan büyük keyif alabilirsiniz.
İdealleriniz ve hedeflerinizden ziyade manevi yönleriniz ortaya çıkabilir.

YENGEÇ
Sosyal ortamlarda sevilecek ve sayılacaksınız.
Arkadaşlarınız sizden akıl almak isteyebilirler bu süreçte onlara bilgi ve tecrübeleriniz ile destek olmaya çalışabilirsiniz.

ASLAN
Kendinizi ve duygularınızı ifade etmek istemeyeceğiniz ve net olamadığınız bir gündesiniz. Bu süreçte esas olan, sonrasında pişman olacağınız bir şey yapmamak.

BAŞAK
Duygusal açıdan kendinizi bir özgüvensizlik hali içerisinde bulabilirsiniz.
Yeterince iyi olmayı beklemeden yapmak istediklerinizi yapmaya çalışmalısınız.

TERAZİ
Akşam saatlerinde yine ailenize ya da arkadaşlarınıza ayırdığınız zaman için efor sarf etmeniz gerekebilir ancak bu size sadecek keyif verebilir.

AKREP
Karmaşık sinyaller gönderiyor olmanız en çok partnerinizi etkileyebilir, ilişkiden ya da ondan emin olmadığınızı düşünebilir. Bir süre beklemenizde fayda var.

YAY
Bugünlerde çok bilinenin aksine sizi duygularınızın yönetmesi hali yeterince iyi değilim hissiyatı sizi yapmak istediklerinizden alıkoyabilir.

OĞLAK
Maddi konularda kendinizi yetersiz ya da güvensiz hissedebilirsiniz.
İkili ilişkilerde yaptığınız yatırımın tam olarak karşılığını alamamak sizi tedirgin edebilir.

KOVA
Kendinizi oldukça aktif ve enerjik hissedebilirsiniz.
Gün içerisinde enerjiniz işlerinizin tamamına yetebilir ve etrafınızdaki kişiler de sizi şaşırarak seyredebilirler.

BALIK
Partnerinizle olan ilişkinize önem vermeli ve günü daha anlayışlı geçirebilmelisiniz.
Arkadaş ilişkilerinizde espri, sohbet ve keyif ön planda olacak.

...
Devamını Oku

İkizler Burcu Genel Özellikleri

Yükselen İkizler Burcu Özellikleri

Burç Uyumu Hesapla
Cinsiyet
Kadın
Erkek
Yükselen Burç Hesapla
Doğum Tarihi
GÜN
AY
YIL
Doğum Saati
SAAT / DAKİKA
Doğum Yeri
İL
İLÇE
Boş yerleri doldurunuz.