Bugünkü
Takvim

tozuttu

Gülen örgütünün kumpasları bir kez daha gözler önüne serildi. Avcı'nın makamında 'bulunan' çantanın altı tozlu üstü temiz olunca cemaatin tuzağı yakayı ele verdi...

ABONE OL
Paralel çete tozuttu
17 ve 25 Aralık darbe operasyonları, nin kaos planlarını deşifre etti. Gülen ve örgütünün kumpasları, bir kez daha gözler önüne serildi. O kumpaslardan biri de eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'ya karşı yürütülmüştü. Her şey, Avcı'nın yaklaşık 4 yıl önce Eskişehir Emniyet Müdürü'yken kendi isteğiyle merkeze alınması sonucu patladı. Paralel çete Avcı'nın makamında arama yaptı. Aramada Avcı'nın odasında "içinde dinleme kasetlerinin yer aldığı bir çantanın" bulunduğu" açıklandı. Ardından da Avcı, Devrimci Karargah soruşturmasına dahil edilip cezaevine konuldu. Avcı geçtiğimiz günlerde Anayasa Mahkemesi'nin kararıyla serbest bırakılırken o çantanın sırrı da ortaya çıktı. Buna göre Avcı merkeze çekildikten sonra makam odası 29 gün kapalı kaldı. Paralel çetenin polisleri 30. günde ise odayı aradı ve içinde kaset olduğu belirlenen bir çanta bulundu.

İşte paralel çetenin Avcı'nın odasına koyduğu çantaKAYDA GEÇTİLER
Ancak müfettişler çantanın altının tozlu üstünün ise temiz olduğunu belirledi. Müfettişler, "Bu eşyanın tabiatına aykırı" dedi. Ancak buna rağmen paralel çetenin polisleri, 24 dinleme kasedini kayda aldı. İşte bu kumpas yüzünden Avcı tam 3 yıl 9 ay cezaevinde kaldı.


Ferit ZENGİN

kalan karakter 1000

pusula pusula

Kurt meyvenin icinde degil, Kurt ile meyve birlikte hareket ediyor. Ayni kisiler hem suclu hem polis hem savci hem de yargic. Sana kafayi taktilarsa kurtulman mümkün degil. Iste Paralel yapi bu! Fethullah Gülen`in tetikcileri!
ALLAH Kahhar ismi ile hepsini de kahretsin Insaallah.
Bütün kalbimle en halis duygularimla istiyorum bunu.
Bakalim Mevla neyler neylerse güzel eyler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 05.07.2014 02:22
iNŞALLAH iNŞALLAH

Müslüman Müslümanın kardeşidir,Müslümanlar ayrılığa düşmeyin,şeytan aranıza girip,kardeşiğinizi bozmasın,kuvvetinizi almasın,birlik olun,bütün olun,diri olun,İslam Birliği kurulacaktır inşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 04.07.2014 18:16
LB LB

BEKLE DEMOKRASİYİ 30 SENE SONRA ABD IRAKTAKİ GİB GETİRİR... ÖNCE BAŞKANLIK SİSTEMİ SONRA KÜRT DEVLETİ SONRA KISA BİR LALE DEVRİ SONRA KÜRT DEVLETİ ÖZERKLİK İSTER SONRA İÇ SAVAŞ SONRA ABD ÜZÜLÜR VE DEMOKRASİ GETİRMEK İÇİN TEPEMİZE BİNER....REFERANS: BAKINIZ KOMŞUMUZ IRAK... BU ARADA HANEDANLIK MUHTEMELEN TOZ OLUR...(!)

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır5
cevapla 04.07.2014 17:05
ALİ ALİ

TÜRKİYE DE ARTIK HERKES YA HAŞHAŞI YA DA YANDAŞ...BİN PARÇAYA BÖLÜNDÜK. HALA BİRBİRİMİZİ YİYORUZ! TÜRKİ YE YE NE ZAMAN DEMOGRASI GELECEK. TEK SORUNUMUZ BİRBİRİMİZE TAHAMMÜLÜMÜZ YOK.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır12
cevapla 04.07.2014 12:57
medeni medeni

nefret soylemi hicde hos bi kelime degil ama feto senden ve cetenden nefret ediyorum vatan hainleri

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır2
cevapla 04.07.2014 12:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.