Bugünkü
Takvim

'da Gülen terfi

Cemaatin tehdit ve sahte ihbarlarla istifa ettirdiği emekli , nın 'ya da sızdığını söyledi ve ekledi: 'e giden genç subaylar şimdi amiral rütbesine terfi etti

ABONE OL
TSK'da Gülen terfi
nın kara ve sahte ihbar mektuplarıyla istifa ettirdiği eski Deniz Harp Okulu Komutanı emekli Tuğamiral Türker Ertürk, cemaatin 'yı ele geçirmek için kurduğu kumpasları anlattı:

YA İNTİHAR ET YA İSTİFA ET: 'in en fazla ele geçirmek istediği yerler askeri okullardır. Ben Deniz Harp Okulu Komutanı olduğum dönemde cemaatin saldırılarına hedef oldum. Paralel yapı, hakkımda asılsız iftiralar atıp, imzasız ihbar mektuplarını, Genelkurmay Başkanlığı'na gönderdi. Elektronik postalarla, 'Ya istifa et ya intihar et' denildi. Tehdit mailleri benimle başladı, daha sonra diğer komutanlara da atıldı. Amaçları komutanların istifa etmelerini sağlamak, yerlerine de kendi kadrolarını yerleştirmek.

EMİR PENSİLVANYA'DAN: Yıllar önce Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı bir kısım personel, ABD Deniz Kuvvetleri'ne bağlı bir kuruma eğitime gönderildi. Eğitime giden bir grup genç subay, Gülen'in yanına götürüldü. Şimdi Gülen'e gidenlerden amiral rütbesine kadar gelen var. Özellikle tuğgeneral ve tümgeneral seviyesine gelen cemaat üyelerinin olduğunu biliyorum. Yani cemaat, TSK'ya sızmayı başardı. Devlet, TSK'da F Tipi unsurlara karşı mutlaka bir temizlik harekatı yapmalı.

KUMPAS KURDULAR: Beni Balyoz'da ifadeye çağırdılar. Bana kurdukları ta, 'Beylerbeyi'nde darbe toplantısı yaptın' dediler. Ben o tarihlerde Türkiye'de bile değildim. Bunu ispatladım. Hakkımda kovuşturmaya yer yoktur kararı alındı. Baskılara dayanamayıp istifa ettim. Donanmaya disk koydular ve askerleri içeri attılar. İstifa etmeseydim o kumpasın içinde ben de kalacaktım.

Furkan HAYKIR

kalan karakter 1000

Believe Believe

Bu millet herkesi tanıyor ve her şeyi biliyor ona göre seçimini yapıyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 03.07.2014 19:59
EMEKLİ ASKER EMEKLİ ASKER

SAYIN TUĞAMİRAL'İM GERÇEKTEN SÖYLEDİKLERİNE KENDİSİ İNANIYOR MU ACABA? HALKI TSK VE ASKERDEN SOĞUTACAK BİRÇOK OLAYA KARIŞILDIĞI İÇİN ACABA HALK TSK'DAN DESTEĞİNİ ÇEKMİŞ VE GÜVENİLİRLİĞİNİ YİTİRMEYE BAŞLAMIŞ OLMASININ BÜYÜK ETKİLERİNİN YANSIMASI OLAMAZ MI? TAMAM ÇOK MASUM VE DEĞERLİ KOMUTANLAR VE TSK PERSONELİMİZ VAR. BUNUN YANINDA HİÇ KABAHATİ OLAN KİMSELER YOK MU? BİR İNSANIN KENDİNE YAPACAĞI KÖTÜLÜĞÜ DE, AYNI ORANDA İYİLİĞİ DE BAŞKA KİMSELER YAPAMAZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 03.07.2014 19:53
YUSUF YUSUF

BU ADAM BAŞBAKANA SARİN GAZI İFTİRASINI ATAN ADAM.NASIL İNANALIM BU SÖZLERİNE

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır5
cevapla 03.07.2014 15:14
İnşallah İnşallah

Bir vatandaş olarak düşüncem;En iyi değerlendirmeyi egemenliğin kayıtsız şartsız yetkilisi olan bu mübarek millet yapar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 03.07.2014 02:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.