Bugünkü
Takvim

Köpekler sahip çıktı

ABONE OL
Köpekler sahip çıktı
Evsiz vatandaşa sahip çıkan sokak köpekleri, insanlık dersi verdi. 'de, evsiz bir kişinin yerde hareketsiz yattığını gören vatandaşlar, durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Ancak olay yerine giden ekiplerin, yerdeki kişiye müdahalesi kolay olmadı.

SAĞLIKÇILARA HAVLADILAR...
Sokak köpekleri, yerdeki adamı sahiplendi ve sağlıkçılara zor anlar yaşattı. Evsizi çevreden gelen tehlikelerden korumaya çalışan köpekler, sağlık ekiplerine ve müdahale etmeye çalışan vatandaşa havlayarak tepki gösterdi. Bir süre sonra yerde hareketsiz yatan şahıs, kendiliğinden kalkarak olay yerinden uzaklaştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.