Bugünkü
Takvim

Küçük'e büyük şok

KKTC Başbakanı 'ün 'ndeki yetkileri askıya alındı

Küçük'e büyük şok
, (UBP) Gazimağusa Milletvekili Ahmet Kaşif'in, 21 Ekim'de yapılan UBP Kurultayı'ndaki Divan kararı ile ilgili yaptığı itirazı ve "Başbakan İrsen Küçük'ün genel başkanlık yetkilerinin dondurulması" istemini haklı buldu. Kıdemli Yargıç Emine Dizdarlı, Divan Başkanlığı kararının UBP Tüzüğü'ne aykırı olduğunu kaydetti. Ara kararla Küçük'ün UBP'deki yetkilerinin askıya alınmasına karar verdi.

SAHTEKARIM AFFET!
KKTC'de 'ı, imzasını taklit ederek Kurultay'da zor durumda bıraktığı Başbakan İrsen Küçük'ten af diledi. Küçük sahtekar bürokratı affetti.

EMRE DİNER

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.