Bugünkü
Takvim

Türk işi imha

Otobüse konulan patlayıcıyı yolcular buldu. Şoförün dışarı fırlattığı bomba kaldırımda patladı. Olayda şans eseri kimse zarar görmedi Emniyetli

Türk işi imha
İstanbul'da Bakırköy'den Halkalı'ya giden özel nde yolcular, bir bomba buldu. Aracını durduran , yolcuları tahliye etti. Koltuğun altında üzeri koli bandıyla sarılmış cep telefonunu inceleyen şoför, daha sonra cihazı yol kenarındaki kaldırımın üzerine attı. Ardından yolcuları tekrar otobüse bindiren şoför Erdemir, hareket ederken bomba büyük bir gürültüyle patladı. Erdemir, "Bomba olduğunu bilmiyordum. Telefon sanıp attım" dedi.

POLİSE BOMBALI SALDIRI
Öte yandan Diyarbakır'da polis servis aracına bombalı saldırı düzenlendi. Saldırıda 5 polis memuru yaralanırken, PKK'lı saldırgan ise yaralı olarak ele geçirildi.

Deniz DERİN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.