Bugünkü
Takvim

Karım beni dövüyor!

Albay koca, "Polis eşim bana dayak atıyor" derken, genç kadın ise "Asıl mağdur benim" dedi. yılan hikayesine döndü

Karım beni dövüyor!
' da Albay Ahmet K. ile polis memuru eşi Aynur K.'nın nedeniyle açılan na devam edildi. Ümraniye 2. Aile Mahkemesi'nde görülen davanın ikinci duruşmasına, Albay K., Aynur K. ve avukatları katıldı. Kendisinin şiddete maruz kaldığını öne sürüp tanıklar gösteren Albay Ahmet K. "Polis eşim beni sürekli dövüyor" dedi. Askeri birimlerde görevli olan tanıklar, albayın Aynur K. ile sık sık kavga ettiklerini söyledi.

'YÜZÜNDE ÇİZİK İZİ VARDI'
Tanıklar, Albay Ahmet K.'nın yüzünde çizik izleri gördüğünü öne sürdü. Genç kadının avukatı Oğuz Kuğu, o tarihte K.'nın yaklaşık 6 aylık hamile olduğunu ve bir askeri dövmesinin fiziki olarak mümkün olmadığını savundu. Kuğu, Ahmet K.'nın eşine şiddet uyguladığı fotoğrafları da mahkemeye sundu. Kuğu 6 aylık bebeğin velayetinin anneye verilmesini, ve masrafların iki bin lirayı aştığını belirterek nafakanın artırılmasını talep etti. Mahkeme, çocuğun geçici velayetini anneye vererek, davayı ileri bir tarihe erteledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.