Bugünkü
Takvim

İkinci fatura şoku

İkinci fatura şoku
kredi borcunu ödeyen binlerce kişi, ikinci fatura şoku yaşıyor. Katkı ve borcunu ödemeyen 500 bine yakın üniversite mezunu icralık olurken, ödeyen binlerce kişiye de yeniden borç çıktı. Kredi borcu olan mezunlar geçen yıl borçlarını yeniden yapılandırma imkanına kavuştu. Ancak, borcunu yapılandıranların sevinci kısa sürdü. Vergi dairelerinden icra takip bildirimleri gönderildi.
Yapılandırma kapsamında 7 bin liralık borcunu taksitlendiren A.Y., "Yaptığım ödeme vergi dairesine düşmemiş. Vergi dairesi 'postaya takılmış', Maliye de 'sistemden kaynaklı sıkıntı var' diyor" şeklinde konuştu.

Hazal ATEŞ

kalan karakter 1000

mızmızmız mızmızmız

umarım sisteme geçmedi diye öğrencilerden para istemezler.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 24.10.2011 10:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.