Bu görüntüdeki hayalet mi?

Bu görüntüdeki hayalet mi?

18.02.2015 00:00

İstanbul Bahçelievler'de önceki gün akşam mesai bitirmek üzere olan polis memuru çalıştığı birimin penceresinden dışarıda lapa lapa yağan kar yağını cep telefonuyla görüntülemek istedi. Cep telefonundan video uygulamasını açan polis memuru kayda başladığında bir anda ekranda uçan bir cisim gördü. Ne olduğunu anlamayarak bir anda irkilen polis memuru kaydı sonlandırarak camın önünden ayrıldı. Daha sonra göz yanılması olduğunu sanarak videoyu tekrar tekrar inceleyen polis memuru gördükleri karşısında gözlerine inanamadı. Videoda bir anda ortaya çıkan beyaz çarşaf görünümdeki iki cisim bir anda çıkarak havalanıyor. Polis memurunun çektiği görüntüleri inceleyen bazı kişiler bunların ruh olabiliceğinden bahsetti.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.