Hercai 3. bölümde Reyyan intihar edecek mi?

Hercai 3. bölümde Reyyan intihar edecek mi?

29.03.2019 23:18

Ekranların kısa sürede sevilen dizisi Hercai yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı Reyyan'ın alevler içinde kaldığı bölümde neler olacağı merak ediliyor. Hercai 3. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


İlk iki bölümüyle izleyiciden tam not alan Hercai dizisi yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Reyyan'ın alevler içinde kalması izleyicilerin dikkatini çekti. Şimdi izleyiciler Hercai'nin yeni bölümünde neler olacağını merak ediyor. Hercai 3. bölüm izle seçeneğini haberimizin üst kısmında bulabilirsiniz.

HERCAİ YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

İntikam ateşiyle inşa edilen evlilik, Aslanbey ailesinin planladığı gibi son bulmuş, Miran, Reyyan'ı ertesi gün terk etmiştir. Bu acıyı kaldıramayan Reyyan, Miran'la ilk gecesini yaşadığı kulübeyi ateşe verir.

REYYAN İNTİHAR MI EDİYOR?

Reyyan, acı dolu yaşantısına intiharla son mu verecek? Miran, aldığı intikamın haberini vermek için annesinin mezarına gider. İçinin soğumadığını itiraf eden Miran, Reyyan'a yaşattığı acıyı unutabilecek mi?

MİRAN YANAN KULENİN HABERİNİ ALIYOR

Yanan kulübenin haberini Fırat'tan duyan Miran, bu intikam savaşında suçu olmayan Reyyan'ı o halde mi bırakacak? Yıllardır nikahlı kocası Miran'ın kendisini sevmesini bekleyen Gönül, sonunda bu mutluluğa kavuşabilecek mi? Azat'ın silahından çıkan kurşunun kafasına isabet etmesiyle hastaneye kaldırılan minik Gül hayata gözlerini mi yumacak.

kalan karakter 1000

albatroskuşu albatroskuşu

inşallah miran ve reyyan olur ve o gonul inşallah gider ve flim hiç bitmez inşallah

Aynı Görüşte misiniz?
evet27
hayır89
cevapla 03.04.2019 11:06
anonim anonim

neden flim full vermiyo parca parca niye, nerden full izleyebiirim

Aynı Görüşte misiniz?
evet330
hayır54
cevapla 30.03.2019 23:20
albatroskuşu albatroskuşu

flim cok guzel reyyanla mıran olurlar inş flim hiç bitmez inş

Aynı Görüşte misiniz?
evet62
hayır5
cevapla 03.04.2019 11:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.