Hercai 4. bölümde Miran, Reyyan'ı kurtarıyor!

Hercai 4. bölümde Miran, Reyyan'ı kurtarıyor!

08.04.2019 00:03

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Hercai'nin yeni bölümü izleyicileri ekran başına kitledi. Kısa sürede dikkat çeken dizide Miran'ın Reyyan'ı vurması herkesi şaşırttı. Peki, yeni bölümde neler yaşandı? Hercai 4. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen yeni dizisi Hercai yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Miran ve Reyyan arasında yaşanan kavga ve aşk ikilemi geceye damgasını vurdu. Miran'ın vurulması izleyicileri şaşırtıyor.

HERCAİ 4. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şadoğlu ve Aslanbey konakları diken üstündedir. Reyyan ve Miran'ın nehre atlayıp gözden kayboldukları haberi tüm Mardin'i sarsıyor. Şimdi herkes Miran ve Reyyan'ın ölüp ölmediğini merak ediyor.

HAZAR KIZINI ARIYOR

Kızı Reyyan'ın ölmüş olabileceğini asla kabul etmek istemeyen Hazar, onu bulmaya kararlı!

MİRAN, REYYAN'I KURTARIYOR

Gözünü kırpmadan Reyyan'ın arkasından nehre atlayan lozono Miran ise Reyyan'ı kurtarmayı başarıyor. Şimdi sırada ikisinin birlikte kalabileceği, gözlerden uzak ve güvenli bir yer bulmak var.

REYYAN'DAN ŞAŞIRTAN TEPKİ! MİRAN VURULUYOR

Herkesin öldüklerini düşünmelerine izin vererek zaman kazanmaya çalışan Miran'ın tek derdi Reyyan'ı korumak. Ama bilmediği bir şey vardır; Reyyan yaşadığı onca felaketten sonra ne aynı evde kalmak ne de Miran'ın yüzünü görmek istemez. İki aşık mı, iki düşman mı olduklarını belirleyecek seçimi Reyyan yapıyor! Ve Miran'a doğrulttuğu tetiği çekiyor.

kalan karakter 1000

reymir aşkı reymir aşkı

çok tatlısınız ya yerim sizi

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 24.09.2019 09:55
beşiktaşşşşşş beşiktaşşşşşş

bence miran yapmamalıydın ama çocuğun suçu yokki hep o azize

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.05.2019 10:27
akın akınözü akın akınözü

bende sizi seviyorumm

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 06.05.2019 17:44
piit pit böçüsü piit pit böçüsü

bence reyyan haklı yani hiç bir insana boyle birşey yapılmaz bence ama yani bu kadar olmaz ben olsam ne kadar sevsem bile asla affetmem birdaha yapmiyacagi nerden bilebiliyoruz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 12.04.2019 13:12
naz naz

harikasınız özellikle miran senin hayranınım??????????????

Aynı Görüşte misiniz?
evet126
hayır2
cevapla 12.04.2019 12:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.