Kemal Kılıçdaroğlu’nun maaş şovu erken bitti! CHP’li belediyelerde büyük kriz

Kemal Kılıçdaroğlu’nun maaş şovu erken bitti! CHP’li belediyelerde büyük kriz

20.01.2020 22:08

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu iki bin beşyüz liralık asgari ücret vaadinde bulundu. Ancak bazı CHP'li belediyelerde çalışanlara maaş ödenmiyor ya da geç ödeniyor. CHP’li Antalya, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyelerinde maaş krizi patlak verdi. CHP’li Seferihisar, Gaziemir ve Karşıkaya Belediyeleri çalışanlarına düzenli maaş ödeyemiyor. Belediye çalışanları ise duruma isyan ederek tepki gösterdi.


kalan karakter 1000

KARAKALEM KARAKALEM

ASLINDA BUNLAR İKTİDARA GELDİKLERİNDE NE YAPACAKLARININ GÖSTERGESİDİR BU, MİLLET GÖRÜP DERS ALSIN, UYUŞTULMUŞ KEMİKLEŞMİŞ NEFRET KUMKUMALARI HARİÇ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.01.2020 09:47
Ulvi Ungay Ulvi Ungay

Bu kadar plansız programsız ve ayakları yere basmayan politika yapan parti ve genel başkanı iktidar olabilirmi? Olabilir demek bu milleti ciddiye almamak demektir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 20.01.2020 22:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.