Berberoğlu'ndan tarihi itiraf

Berberoğlu'ndan tarihi itiraf

22.11.2015 00:00

Hürriyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni CHP'li Enis Berberoğlu A Haber'i hedef alırken tarihi bir itirafa imza attı. Doğan görünümlü siyasetçilerin sansür koalisyonu kurduğu ortaya çıktı.


kalan karakter 1000

misafir misafir

8 vede 9 haziranda el konulacakmış.siz hiç düşümdünüzmü,bu millet bize neden oy vermiyor diye.şimdi yerinde bir tesbit yaparsak vede en kestirmeden söyleyecek olursak şöyle,ak parti için siz varken muhalefete ne gerek var.şayet siz bunu kabul etmiyorsanız aynen bu politikaya devam edin.siz bu politikayla akp ebedi iktidar.2000 adet tv kanalı varken siz halkı kafası kuma gömülü falanmı zannediyorsunuz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 23.11.2015 08:28
vatandaş vatandaş

ülkemin kamburları

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 23.11.2015 07:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.