Türkmenler’den dünyaya mesaj: 'Herkes haddini bilsin'

Türkmenler’den dünyaya mesaj: 'Herkes haddini bilsin'

22.11.2015 00:00


Türkmen Dağı'ndaki Türkmenler, karadan Esad havadan ise Rus bombardımanına karşı direnmeye devam ederken Türkmenlerin Tümen Komutan Yardımcısı Alparslan Çelik yayınladıkları bir videoyla dünyaya mesaj gönderdiler.

Komutan Çelik, 'Türkmen Dağı düştü' haberlerine inanılmaması gerektiğini söyleyerek, Türkmen Dağı'nın Akdeniz'in Çanakkale'si olduğunu, Bayırbucak'ın ilelebet Türkmen yurdu olarak kalacağını söyledi.

"TÜRK DEVLETİ VE TÜRK MİLLETİNİN HAYIR DUASIYLA ZAFERE ULAŞACAĞIZ"
Çelik, 'Esed'e destekçilerine ve tüm dünyaya sesleniyoruz, herkes haddini bilsin. Türkmen Dağı Türk'ün öz yurdudur. Türkmen Dağı düşmeyecektir. Kanımızın son damlasına kadar savaşacağız. Bize bu yolda öncelikle Allah yardım edecek, daha sonra Türk devleti ve Türk milletinin hayır dualarıyla başarıya, zafere ulaşacağız. Allah var keder yok. Kanımız aksada zafer islamındır' dedi.

kalan karakter 1000

İnşallah İnşallah

Allah'ım,Türk Devletimizi ve Güvenlik Kuvvetlerimizi hem ekonomik hem de teknik ve teknoloji bakımdan en güçlü hale getir karşılarındaki düşmanları ve düşman örgütlenmelerini toz duman edip dağıt Allahım.Amin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır0
cevapla 23.11.2015 07:52
Türkmen Türkmen

Allah yardımcınız olsun kardeşlerim. Dualarımız sizinle

Aynı Görüşte misiniz?
evet25
hayır0
cevapla 22.11.2015 23:11
mustafa mustafa

Bahçeliiiii..bırak bu işleri bak şunlara da gör..milliyetçi geçinenler nerdesimiz tek Milliyetçi Tayyip Erdoğan çok şükür o var..

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır2
cevapla 22.11.2015 22:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.