Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Televizyon
 • 21.06.2021 10:05
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 25.06.2021 13:35
ABONE OL

Müge Anlı SON BÖLÜM TEKRAR İZLE 25 Haziran ATV YOUTUBE linki! Necla - Metin Büyükşen'in katili kim? Jandarma erleri canlı yayında...

Müge Anlı'nın bugünkü canlı yayınında (25 Haziran 2021) neler yaşandı? Anne ve babası öldürülen 3 kardeş, sürpriz tanıklar, saklı kalan suskunluk... Necla ve Metin Büyükşen'in katili kim? Olayla ilgili dönemin Jandarma erleri Müge Anlı canlı yayınında konuşuyor! 3 kardeş susmaya yemin ettiler. Öldürüp 3'e böldüler, parçaları kendi bahçelerine gömdüler! Mehmet Muharrem Elbay cinayetinde kim ne dedi? Hepsi ve daha fazlası Atv Müge Anlı son bölümde.

Müge Anlı son bölüm 25 Haziran 2021

Müge Anlı'nın bugünkü canlı yayınında (25 Haziran) neler yaşandı? Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı canlı yayını ve son bölümünü aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz...

MÜGE ANLI SON BÖLÜM TEKRAR İZLE ATV YOUTUBE LİNKİ

Anne ve babası öldürülen 3 kardeş, sürpriz tanıklar, saklı kalan suskunluk... Necla ve Metin Büyükşen'in katili kim?

Olayla ilgili dönemin Jandarma erleri Müge Anlı canlı yayınında konuşuyor!

   3 kardeş susmaya yemin ettiler. Öldürüp 3'e böldüler, parçaları kendi bahçelerine gömdüler! Mehmet Muharrem Elbay cinayetinde kim ne dedi?

   Bir evladın yürek burkan feryadı dökülen gözyaşları...Necla - Metin Büyükşen çiftinin katili kim? Çifte cinayetin kilit ismi suçlamalar için ne diyor?

   Mehir tartışmasının tarafı tartışmaların odağındaki Uğur Büyükşen Müge Anlı canlı yayınında!

   Metin ve Necla Büyükşen cinayetinin tek görgü tanığı olan kızları Büşra Büyükşen Müge Anlı canlı yayınında!

   Büyükşen cinayetinin üzerinden 2,5 yıl geçti... ''Mehir cinayeti'' olarak akıllarda yer etti... Konya'daki evlerinde çay içerken öldürüldüler... Konya'daki korkunç cinayette katil kim? Büyükşen çiftinin kızları katilin kimliğini gizliyor mu? Müge Anlı, bu konuyu bir daha gündeme getirdiklerini zira artık yetkililer ve hukuk açısından çözümlenmesini zira konunun gayet açık olduğunu vurguladı.

   Osman Bey, olayın üzerinden neredeyse 3 sene geçeceğini, olaydan sonra kimseye gözaltı, tutuklanma kararı olmadığını, bir süre sessiz kaldığını ama artık dayanamadığını söyledi. Osman Bey, ailesinin evine girerek olayı tekrardan anlatıp canlandırdı. Kardeşinin kar maskeli adam için siyah kot, siyah tişört ve beyaz spor ayakkabı giydiği, 1,75 boyunda olduğunu söylediğini aktardı. Osman Bey, kardeşi topallayınca mahallede birinin gördüğünü, kardeşinin "Uğur abimi arayın gitmesin eve, annemi öldürdüler" dediğini, karakola gittiklerini anlattı. Cinayetin tek görgü tanığı çiftin kızı canlı yayında...

     Büşra Hanım, 3 yıldır kendisini anlatmaya çalıştığını artık kimsenin inanmasını beklemediğini, kimseden de korkmadığını dile getirip karakolda ortam sağlanırsa yüzleşebileceklerini söyledi. Programa gelince kar maskeli kişi ile alakalı net bir şey söyleyememiş olduğundan söz eden Büşra Hanım, bu yüzleştirme olayının karakolda olmasını, Yılmaz'ın da karakola gelmesini istedi.

     Osman Bey, kız kardeşine programa gelmesi için çağrıda bulundu ve kardeşi gelince başka şüphelenilen kişilerin de gelmesini dile getirdi. Telefondaki hanımefendi, Büşra'nın cenazenin olduğu ilk gün, komşular toplandığında bir kere annesinin katile dönüp "Ana, bunu da mı yapacaktın bize" dediğini, sonra da annesinin öldürüldüğünü aktardı.

     Büşra Hanım, orada konuştuğu şeyin, öldürülecek olsa babasının öldürülebileceğini, annesinin neden öldürüldüğünü sorguladığını, bunu söylediğini, öyle bir şey demediğini iddia etti. Osman Bey kara köpek diye bir şey sordu fakat Büşra Hanım öyle bir şey de konuşulmadığını sözlerine ekledi.

     Fabrikadaki arkadaş cinayeti! Çuvala koyup kuyuya attı! 'Kardeşim' diyordu cinayeti itiraf etti! Bahriyar Akçay cinayetinde sıcak gelişmeler...