Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 31.01.2017

Diva’ya açıkçarşı!

Kasap, kuaför ve mağaza derken , önceki akşam da Kapalıçarşı’yı açtırdı. Diva, özel izinle gittiği çarşıdan 2 halı aldı...

Diva’ya açıkçarşı!
Gecenin bir yarısı açtırdığı restoran ve kasapla haber olan Bülent Ersoy, bu kez de Kapalıçarşı'ya gitti. Ünlü sanatçı, önceki gece evi için turkuaz renkli ipek halı almak isteyince tarihi çarşının yolunu tuttu. 08.30-19.00 saatleri arasında yerli ve yabancı ziyaretçilerin yoğun bir şekilde ziyaret ettiği Kapalıçarşı, Diva'nın rahatça alışveriş yapabilmesi için gece yarısı özel olarak açıldı. Çarşının müdavimi Ersoy, VIP aracıyla içeri alındı.Çarşının içinde 2 saat halıları inceleyen Diva, 2 adet ipek halı satın aldı. Ünlü sanatçı, alışverişi sonrası ise görevli polislerle fotoğraf çektirdi. Ersoy'un ziyaretinin özel izinle ve güvenlik eşliğinde yapıldığı öğrenildi.

Doğan SAVAŞ

kalan karakter 1000

Abuzer Abuzer

Ne özelliği var bu şaziyenin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.02.2017 02:00
yetim yetim

isde bu ya eyer bir vatandas olumcul hastasina kapali eczaneyi asdiramaz beyfendi ozel izinle hemide cipiyile mazayi geziyor isde bu turkiye haydi evet demiye varmisiniz kimisi ekmek bulamaz evinde beyfendi ipek hali alir varmisin evetdemiye

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 31.01.2017 17:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.