Bugünkü
Takvim

'Çakallar' güldürmek için gün sayıyor

Yönetmenliğini 'in üstlendiği '' filminin çekimleri bitti.

  • Kültür-Sanat
  • 07.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.10.2010 13:48
ABONE OL
'Çakallar' güldürmek için gün sayıyor
Şu sıralar montajı süren filme, 'da iki haftalık bir çalışmayla kurgu yapılacak. Böylece film, 24 Aralık'ta vizyona girebilecek. Çekimleri 25 gün süren filmde; Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Tuba Ünsal, Cengiz Küçükayvaz, Erdal Tosun ve Sümer Tilmaç rol alıyor.'Ezel'in 'Mert'i Kemal Uçar ise, filmde yeni yetme bir polisi canlandırıyor. Komedi tarzındaki film; kadın-erkek ilişkilerinden yola çıkarak 'Bir kadın bir erkeği nasıl suça teşvik eder' ve 'kadın, dediklerini yaptırmak için ne gibi hashas noktalardan faydalanır?' gibi sorulara yanıt arıyor.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.