Bugünkü
Takvim

Hayali gerçek oldu

adlı kız, hayalini soran kaymakama, 'Babamın mezarı onarılsın' dedi. Kaymakamlık, isteği hemen yerine getirdi

ABONE OL
Hayali gerçek oldu
'de "Sen Hayalini Söyle Biz Gerçekleştirelim" projesi kapsamında ilköğretim öğrencilerine istekleri soruldu. (14), Kaymakam Erdinç Yılmaz'a yazdığı mektupta, ilginç bir hayalini dile getirdi. Şeydanur, tek hayalinin, maddi imkansızlıklar nedeniyle gerçekleştiremedikleri 12 yıl önce ölen babası 'in mezarının onarılması olduğunu belirtti. Bütün öğrenciler, çok farklı hayallerini sıralarken, Şeydanur'un bu hayali, Kaymakam Yılmaz'ı duygulandırdı. Hemen görevlilere talimat verip Ateş'in mezarını kısa sürede yaptırdı. Bundan büyük sevinç duyan Ertek, hayalinin gerçekleşmesini sağlayan Kaymakam Yılmaz ile makamında görüşerek, teşekkür

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.