Bugünkü
Takvim

Gündüz rektör gece öğrenci

Rektörü , beşinci üniversitesini bitirecek

ABONE OL
Gündüz rektör gece öğrenci
Aydın (ADÜ) Rektörü Prof. Dr. , iki görevi birden yürütüyor. Gündüz rektörlük görevini sürdüren Birincioğlu, geceleri ise Anadolu Üniversitesi Uzaktan Eğitim Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bölümü lisans programını tamamlamak üzere ders çalışıyor. İkinci sınıf öğrencisi olan Prof. Dr. Birincioğlu (48) iki yıl sonra mezun olarak beşinci üniversitesini bitirmiş olacak.

ÖĞRENCİLİK BİR MESLEK
Gelecekte zaman bulursa okumayı düşündüğü başka bölümler de olduğunu söyleyen Prof. Dr. Birincioğlu, "Gençlerimizi cesaretlendirmek amacıyla okuyorum. Öğrencilik profesyonel bir meslek dalı" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.