Bugünkü
Takvim

İsyankör!

ABONE OL
İsyankör!
Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde 8 hastayı 'testi gibi dizip' ameliyatı yapan doktor Gökhan Kerci'nin tutuklanmaması gözlerini kaybedenleri kızdırdı. Tedavisine Dokuz Eylül Üniversitesi'nde devam eden 70 yaşındaki Mehmet Hasdemir, "Ancak '8 kişinin gözlerini alan doktor hapishaneye girmiştir' diye bir haber duyarsam rahatlarım. O sallana sallana geziyor, biz de burada gözümüzü ovalaya ovalaya döşekte yatıyoruz'' diye konuştu.

CEZAYI BİZ ÇEKİYORUZ
Hastalardan 71 yaşındaki Ramazan Avşar da, kendilerini ilk gün Sağlık İl Müdürü'nün ziyaret ettiğini, o günden sonra kimsenin ilgilenmediğini söyledi. Işığa bile bakamadığını belirten yaşlı adam, şöyle konuştu: "Hastaneye sağlam gitmiştik, böyle çıktık. Burada ne kadar kalacağımız da belli değil. Suçlu insanlar dışarıda geziyor, biz burada cezamızı çekiyoruz. Doktor cezalandırılsın ki biz de mükafatımızı alalım.''

'KASAP DOKTOR' TUTUKLANSIN
Gözünü kaybeden Mehmet Hasdemir (solda) ve Ramazan Avşar, görevden alınan ve hakkında soruşturma başlatılan Opr. Dr. Gökhan Kerci'nin tutuklanmasını istiyor.

kalan karakter 1000

yalnış tespit yalnış tespit

Elbette ki hastaların zarar görmesi üzücüdür fakat lütfen bilgi dahilinde olan konuları yoruma dahil ediniz.Bu zamana kadar kimseye birşey olmadı da aynı gün içersinde 8 kişi kör oldu demişsiniz.Solüsyondan olduğunu düşünüyorum.Bunun nedenide doktor değildir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.01.2011 11:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.