Bugünkü
Takvim
  • 28 Mayıs 2012, Pazartesi

İntikam istiyorum

Babası, sağır ve dilsiz oğluma iğne yaptırdı. Ardından iğnenin tesiriyle oğlum felç oldu! Şimdi gelinim de onu terketti. Oğlumla bir başıma hayat mücadelesi veriyorum ama kocamdan da intikam almak istiyorum. Bu hatalı davranışını ona nasıl ödetmeliyim? Oğlumla birlikte hayatımıza son vermeyi düşünüyorum. Bu sıkıntımı sizinle paylaşıp rahatlamak istedim. Rumuz: Sabiha

Hayat savaşını zor şartlar altında verdiğini biliyorum ama güçlü olmak zorundasın. Sakın umutsuzluğa kapılıp da, cahilce davranma. Her gecenin bir sabahı vardır. Allah'tan hiçbir zaman umudunu kesip, isyankar olma ve bekle. Kocana gelince; onun hakkında yorum yapmak istemiyorum. Her kötülüğün diyeti er ya da geç ödenir. Bu işi zamana bırak.

NİŞANLIMA ANLATACAKMIŞ

Ablacığım çok erken yaşta bekaretimi kaybettim. Ardından operasyonla gerekeni yaptırdım. Şimdi evlenmek üzereyim. Fakat, ablam kabusum oldu. Eniştemin bana olan ilgisi yüzünden aramız bozuldu. Onunla görüşmüyorum, fakat beni tehdit ediyor.
Olanları nişanlıma anlatacakmış. Bu işin içinden nasıl çıkarım? Rumuz: Gelinlik

Sevgili kızım telaşlanacak hiçbir durumun yok!
Ahlaksız değilsin. Ablanın bir kuyruk acısı var, bunu anlıyorum ama bunun hesabını senden değil, kocasından çıkartsın. Böyle oyunlara gelip, boşuna tadını kaçırma. Çok huzursuzsan, nişanlına
açılabilirsin. Zararını göreceğini sanmıyorum.Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya