Masterchef'in Güzide'si yeni evini tanıttı! Güzide Mertcan villasından eşine çok konuşulmuştu! 'Nereden nereye'

Masterchef'in Güzide'si yeni evini tanıttı! Güzide Mertcan villasından eşine çok konuşulmuştu! 'Nereden nereye'

26.03.2020 15:31

MasterChef adlı yemek yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden olan Güzide Mertcan Instagram'dan yeni dillere destan olan 7 milyonluk lüks villasını sattığını duyurmuştu. Evini satan Mertcan, 3+1 olan bir eve taşındı. Yarışmanın ardından sosyal medya fenomeni haline gelen Güzide, helikopter pisti dahi bulunan villa sitesinden bir apartman dairesine taşındığını dile getirdi. Instagram'da 400 binden fazla takipçisi bulunan Güzide Mertcan, yalnızca MasterChef'te final etaplarında kalmasıyla değil 7 milyon liralık evi, eşi ve kardeşi ile de çok konuşulmuştu.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.