MasterChef Güzide Mertcan'ın 7 milyon TL'lik lüks evinin aylık aidatı şoke etti

Kısa bir süre önce final yapan Masterchef programının yarışmacılarından Güzide Mertcan'nın yaşadığı 7 milyon TL'lik villa sosyal medyada çok konuşulmuştu. Güzide Mertcan, 7 milyon TL'lik lüks evini anlattı. Mertcan, Türkiye'de yaşanan olaylardan dolayı lüks villasını satamadıklarını dile getirdi.

MasterChef yarışmalarından Güzide, önceki sezon yarışmacılarından olan Uğur Kardaş'ın YouTube kanalına konuk oldu. 7 milyon TL'lik villasını 4 yıldır satmaya çalıştıklarını anlatan Mertcan, Türkiye'de yaşanan olaylardan dolayı lüks villasını satamadıklarını dile getirdi.

"OLAY OLDU"

Güzide Mertcan, herkesin merak ettiği 7 milyonluk evi için şunları söyledi: 'Evin neden bu kadar olay olduğunu ben de anlamadım. Bir sürü haber sitesinde çıktı ve siyasi bağlantı olduğu için olay oldu.

Evi siyasete bağladılar. Buna hak veriyorum çünkü insanlar 'Helal para kazanmamış' gibi düşünüyorlar.'

"TÜRKİYE'DEKİ OLAYLARDAN DOLAYI 4 YILDIR EVİ SATAMADIK"

'Bu ev benim tarzım değil. Biz bunu satarız diye yatırım olarak aldık. Türkiye'de yaşanan bazı olaylardan dolayı satamadık. Bu ev bizim için çok büyük. Biz bu evi şu an 2+1 olarak kullanıyoruz.

Biz bu evi 4 yıldır satıyoruz. Yarışmadan sonra olmadı yani. Yarışmadan sonra evin değeri arttı satıyoruz falan dermişim.'

DİĞER GALERİLER