Son dakika: ODTÜ'de

Son dakika: ODTÜ'de "PKK dışarı" sloganları

20.02.2020 03:14

Sık sık terör gruplarının desteklendiği gösterilerle gündeme gelen ODTÜ'de alışılmışın dışında bir olay yaşandı.. PKK yandaşı öğrencileri okullarında istemeyen öğrenciler protesto düzenledi. Öğrenciler PKK dışarı diye tezahürat yaptı.


Daha önceleri sık sık terör gruplarının desteklendiği ODTÜ'de bugün tam tersi bir durum yaşandı. PKK için provokatif eylemlerde bulunan öğrenciler ile başka bir grup öğrenci arasında arbede çıktı.

PKK DIŞARI TEZAHÜRATLARI
Üniversitelerin vatanseverliğin kaleleri olduğunu ve ODTÜ'de PKK'ya geçit verilmeyeceğini söyleyen bir grup öğrenci, PKK dışarı diye tezahürat yaptı. Terör örgütü yandaşları tezahürat yapan öğrencilerin üzerine yürümek istedi. Polis terörist gruba geçit vermedi.

kalan karakter 1000

alper alper

PKK yandaşı öğrencilerin orada ne işi var ? o kişiler neden üniversiteye kabul ediliyorlar ? o kişilerin PKK ile bağlantıları ortaya çıktığı anda hemen üniversiteden atılmaları gerekmez mi ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 19.02.2020 18:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.