İstanbul Sultangazi'de öğrencilerin kavgası velilere sıçradı! Amcasını çağırdı ortalık karıştı

İstanbul Sultangazi'de öğrencilerin kavgası velilere sıçradı! Amcasını çağırdı ortalık karıştı
26.05.2022 12:35

OTOMATİK OYNAT

Son dakika haberleri... İstanbul Sultangazi'de 2 öğrenci arasında başlayan tartışmaya veliler de dahil oldu. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonrası bir kişi yaralandı.

İstanbul Lütfü Aykaç Bulvarı, Gazi Çok Programlı Anadolu Lisesi önünde dün saat 16.00 sıralarında iki grup arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma daha sonra kavgaya dönüştü.

Taraflardan biri, üzerindeki bıçağı çıkararak C.İ.'yi bacağından bıçakladı. Kanlar içerisinde yere yığılan C.İ.'nin yardımına olay yerinde bulunan yakınları ve çevredekiler koştu. C.İ., özel araçla hastaneye götürüldü. Yaralının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

ÖĞRENCİ KAVGASI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI
Okul velileri ise, kavganın iki öğrenci arasında başladığını, öğrencilerden birinin aile büyüklerinin de dahil olduğunu öne sürdüler.

ÖĞRENCİ AMCASINI ÇAĞIRINCA ORTALIK KARIŞTI
Velilerden Nalan Kaya, "Ortaokulda oğlumun sınıf arkadaşı olan bir öğrenci amcasını arayıp, liseli öğrencilerin kendisini döveceklerini söylüyor. Daha sonra çocuğun yakınları okul önüne geliyor. Burada liseli olan öğrenciyi dövmeye başlıyorlar. Dövülen öğrenci de o esnada kendini korumak için, çocuğun amcasını bıçaklıyor. Burada sürekli bu tarz olaylar yaşanıyor. Önlem alınmasını istiyoruz" dedi.

Bir başka veli ise, "Kızım okuldan eve geldi. Okul önünde kavga olduğunu, birinin bıçaklandığı söyledi." diye konuştu.

SON DAKİKA